O nás

O nás

Lokalita

Jezdecká stáj Dolní Jelení se nachází v krásné krajině východních Čech. Tato lokalita je ideální na dlouhé vyjížďky po loukách a v lese. Tato stáj vznikla zhruba před 10 lety a neustále se vylepšuje.

Stáj

V areálu naleznete prostorné výběhy s přístřešky a nezamrzajícími napáječkami, pískové opracoviště a lonžovací kruhovku. Dále je zde nová osvětlená písková jízdárna s textilií se skokovým materiálem o rozměrech 50m x 60m. V samotné stáji jsou plně vybavené boxy s osvětlením. Nechybí i naviják s hadicí pro případné mytí koní. Přípravna s krmením je napojena na kryté uvaziště a přes uličku je sedlovna pro skladování sedel a uzdeček. V rohu areálu je velký kontejner, který slouží na uschování skokového materiálu a dalších potřebných věcích pro závody. V neposlední řadě je zde i menší buňka, která se využívá při akcích a závodech jako občerstvení.

Zázemí pro členy

Pro členy stáje je zde nová klubovna se skříňkami, kuchyňkou a sprchou s WC. V této místnosti se nachází i pračka především pro praní dek a deček pro koně. V kolektivu udržujeme dobré vztahy a dobrou náladu.

Sponzoři